Sklepy z Militariami

Kupię nie kupię, potargować warto

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Stachu
Posty: 940
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 2:26 pm
Lokalizacja: Poznañ

Sklepy z Militariami

Post autor: Stachu »

Kieruję zapytnie do wszytskich rozeznanych w temacie, poszukuję dużych najlepiej dobrych i tanich sklepów z militariami. Kondor kiedyś podał adres do pewnego sklepu w Belgii :
Ams militaria

Ten jest całkiem fajny, może ktoś zna inne takie sklepiki, najlepiej rejony Belgia Holandia i Niemcy bo zamierzam sie wybrać w ciągu najbliższych tygodni zachaczając o takowe sklepy.
Czemu nie szturmujecie dworca?
Bo wybombali my wszystkie patrony.
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Stachu, a jeśli można wiedzieć, to konkretnie w jakie rejony Belgii i Holandii się zapuszczasz? Sprawa to dość istotna, bo mimo iż kraje te do dużych nie należą, to miast oraz miasteczek tam sporo. A po takich miasteczkach najwięcej sklepików się kryje.
No i interesuje mnie trasa Twej podróży, bo być może otarł byś się o pola bitew 1. Samodzielnej Brygady Spadochronowej, a także 1. Dywizji Pancernej.

W przypadku Niemiec za dużo nie pomogę, bo kompletnie nie znam tamtejszego rynku.

AMS Militaria to faktycznie duża i znana firma. Z Holandii pierwsza nasuwa mnie się www.westland.nl
Resztę będę mógł wskazać po przybliżeniu Twojej marszruty.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
Stachu
Posty: 940
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 2:26 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Stachu »

Szczerze to trase planowałem ustawić dopiero po zasięgnięciu rady, stwierdzając jakie sklepy byłyby najciekawsze. Co do ciekawych miejsc, jade z takimi ludźmi że trudno mi będzie ich namówić, ale chętnie bym to odwiedził. Prawdopodobnie jeśli pojade do pierwszego sklepu Holandia będzie średnio po drodze. Tak czy siak dziękuje za odzew, choć patrząc na pierwsze z brzegu ceny ( Pas od Webbingu - 75 Eur czy 200 Eur za BD Kanadyjski ) sądze że akurat ten konkretny sklep ominę :).
Czemu nie szturmujecie dworca?
Bo wybombali my wszystkie patrony.
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Stachu pisze:Co do ciekawych miejsc, jade z takimi ludźmi że trudno mi będzie ich namówić, ale chętnie bym to odwiedził.
Powiedz im, że być Polakiem i będąc w Belgii, Holandii nie odwiedzić Gandawy, St. Niklaas, Bredy czy Driel to zbrodnia jest normalnie. Jeżeli jednak się nie uda, to zrób chociaż obszerną dokumentację fotograficzną koshernych plenerów, która przyda nam się w poszukiwaniu podobnych w Polsce.
Stachu pisze:Tak czy siak dziękuje za odzew, choć patrząc na pierwsze z brzegu ceny ( Pas od Webbingu - 75 Eur czy 200 Eur za BD Kanadyjski ) sądze że akurat ten konkretny sklep ominę :).
Westland to bardzo dziwna firma. Mają czasami arcyciekawe i arcyrzadkie fanty w przystępnych cenach, a z drugiej strony- za podstawowe elementy wołają bajońskie sumy.
Generalnie to znam kilka sklepów z prowincji Gelderland- niestety nie mają one stron internetowych. Jeżeli będziesz chciał, to zamieszczę namiary.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
ODPOWIEDZ