Beret

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Saper
Posty: 29
Rejestracja: sob 22 kwie, 2006 10:20 pm
Lokalizacja: ¯órawina
Kontakt:

Beret

Post autor: Saper »

Witam!
Posiadam czarny beret pancerniaka i chciałbym na niego wrzucic orzełka. Ale niewiem jakiego wybrac haftowanego czy blaszaka? Jakich Wy używacie? I czy ktoś z odwachu mieszka we Wrocławiu?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Saper pisze:Ale niewiem jakiego wybrac haftowanego czy blaszaka? Jakich Wy używacie?
Zdecydowanie haftowany. Co jakiś czas pojawiają się na Allegro dobre kopie produkowane i sprzedawane przez Hero Collection.
Saper pisze:I czy ktoś z odwachu mieszka we Wrocławiu?
Niestety jeszcze nie.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
Saper
Posty: 29
Rejestracja: sob 22 kwie, 2006 10:20 pm
Lokalizacja: ¯órawina
Kontakt:

Post autor: Saper »

Ok dzięki na najbliższej giełdzie staroci we Wrocławiu sprawie sobie takiego. Oczywiscie ma byc na czarnym tle?
Co do Wrocławia to sie pytam ponieważ chciałbym wstąpic w wasze szeregi ale niestety mój wiek i rodzice nie pozwolą mi na samodzielny wyjazd do poznania. A tak to miałbym ewentualnie z kimś dojeżdżac. Trudno może za kilka lat. A ekwipunek mam już skompletowany cały, chlebak mam zapchany po brzegi, tylko mi jeszcze jakies broni brakuje:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Saper pisze:Ok dzięki na najbliższej giełdzie staroci we Wrocławiu sprawie sobie takiego. Oczywiscie ma byc na czarnym tle?


Oczywiście, że na czarnym tle. Byłbym jednak ostrożny w kupowaniu oryginału na giełdzie staroci i przyszywaniu go na beret. No chyba, że na tej giełdzie są też do kupienia kopie wzorów drugowojennych. Istotne jest również, by ten orzełek nie był taki śnieżnobiały, tylko nawet lekko szarawy.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
ODPOWIEDZ