Sprzet brytyjski na sprzedaz

Kupię nie kupię, potargować warto

Moderator: Mike

mietek1
Posty: 160
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 1:49 pm
Lokalizacja: UK

Post autor: mietek1 »

Witaj

Wiec tak:

1) Shell D - 26zl/szt, zostalo ino 2-3

2) Otwieracz - Dorwalem ostatnio wieksza ilosc tanio, wiec sa po 10zl/szt, rozne sygnowania i producenci

3) Guziki - zalezy ile potrzeba, musialbym sprawdzic ile zostalo i w jakim kolorze, ceny mniejwiecej 10zl/15szt, staram sie dobrac w podobne, ale producenci sa rozni

4) Pojemnik ebonitowy z zapalkami sztormowymi, zatwierdzony do uzytku na statkach (a i pewno i w samolotach sie znalazly), ladnie opisane – 26zl

5) Tasma - juz nie dostepna

6) Opatrunki - juz nie dostepne (ale moze sie to zmienic). Nadal sa duze: http://psznz.shutterfly.com/action/slid ... 9438357848

7) „First aid to the injured” wyd 1928, obowiazywalo tez w czasie ww2, czyli podrecznik sanitariusza i noszowego, twarda oprawa, stan ideal – 30zl

8) Opatrunki USA, kontrakt 1938 rok, stany bdb – 18zl/szt, lub 160zl/10sztuk

E-mail do mnie jest pare postow powyzej.

Pozdr

mietek
Awatar użytkownika
Grzegorz
Posty: 1424
Rejestracja: czw 30 mar, 2006 3:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grzegorz »

Ja tymczasem odwołuję deklarowany wcześniej zakup manierki P44 1st variant - wreszcie mam wymarzone cudo w stanie równie wymarzonym (zakrętka jest ewidentnie na lince spadochronowej - ot, ciekawostka). Chętnie dokupię natomiast kubek P44 nie późniejszy niż 1945 i taki sam pokrowiec P44 na cały zestaw manierka/kubek P44, bo nie chcę sobie rozwalać zestawu P44 2nd variant, jaki mam od dawna.
mietek1
Posty: 160
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 1:49 pm
Lokalizacja: UK

Post autor: mietek1 »

Grzegorzu - po dlugim czasie, ale wreszcie dotarl do mnie pasek US z 1942, wiec jesli jestes zainteresowany to daj znac.
ODPOWIEDZ