[S] Mundury szwajcarskie

Kupię nie kupię, potargować warto

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Stirlitz
Posty: 246
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 5:40 pm
Lokalizacja: Gniezno

[S] Mundury szwajcarskie

Post autor: Stirlitz »

Mam do sprzedania 3 bluzy mundurów szwajcarskich. Są takie jakby do krawata ale pod szyję ewentualnie można zapiąć. Ładne sukno. Można użyć do fragmentow umundurowania I i II wojennego moim zdaniem (jakieś przeróbki, materiał). Koszt za sztukę 20złociszy mogemy się dogadać a i zamienić. Na allegro takie mundurki są drogie ok 50, 70 złotych polecam!!
Polska to wspaniały kraj, tylko ludzie to [...]
J. Piłsudski
Awatar użytkownika
wielebny
Posty: 3124
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 7:51 am
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: wielebny »

Możesz zrobić fotki?
Sniper
Posty: 133
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 3:02 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Sniper »

A możesz załatwić spodnie? Bo kurde mam bluze Waffen SS a spodnie na allegro są drogiee.....
Awatar użytkownika
Stirlitz
Posty: 246
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 5:40 pm
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Stirlitz »

Fotki hymm no nimam cyfrowki jedynie w komorce. Jedynie MMS. Mają kieszenie z kontrfaudą u góry i bez na dole. Guziki na kieszeniach kryte. Kołnierz "pod krawat" ale zapiąć pod szyję się da (taki paseczek z guziczkiem jest). Kieszenie dolne bez miecha. Mankiety rozpinane. Rozmiary raczej no małe tzn ja się mieszcze spokojnie. Wiecie jak przerobić?? Pozdrawiam!!
Polska to wspaniały kraj, tylko ludzie to [...]
J. Piłsudski
Sniper
Posty: 133
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 3:02 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Sniper »

a spodnie?
Awatar użytkownika
Schrek
Posty: 4381
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 7:46 pm
Lokalizacja: W drodze...

Post autor: Schrek »

czarku bluza szwajcara to ta co ja miałem w wilczym szancu zabardzo sie na nic nie nadaje oporcz niemca i to z daleka :wink:

ale jesli chodzi o spodnie to bardzo chtnie i ja wzem bo sie nadaja do wojska wielkopolskiego i od biedy na spodnie WH wiec i jak bardzo hctnie b.duzy rozmiar ;-)



Schrek
Będziesz draniu tak długo bił butami w ziemie,
aż ci koniec pikelhaubu z ziemi będzie sterczał
Awatar użytkownika
adi
Posty: 885
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:07 pm
Lokalizacja: Poznañ
Kontakt:

Post autor: adi »

a jaki rozmiar w pasie? no i zaile?
si vis pacem para bellum
Awatar użytkownika
Stirlitz
Posty: 246
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 5:40 pm
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Stirlitz »

Eeej moi drodzy spodnie mam tylko jedne. Moje tylko moje... hahahahaa (złowieszczy śmiech). A wiecie jak przerobić szwajcara na wojsko wlkp?? Bo jeszczr mam dla siebie taką pod szyję zapinaną. Kieszenie typu jak u marynary instruktora ZHP znaczy same patki kieszeni. Zapinany pod szyję. Mankiety jak od płaszcza znaczy zawijane. Wiecie jak taki przerobic?? I na co ewentualnie sie nada??
Polska to wspaniały kraj, tylko ludzie to [...]
J. Piłsudski
Awatar użytkownika
wielebny
Posty: 3124
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 7:51 am
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: wielebny »

Dlatego przydały by sie fotki. Ja co prawda moge w komórce odbierać MMSy, ale z takiego badziewia trudno będzie coś wywnioskować.

Więc wyjście jest tylko jedno. Sprawę trzeba omówic przy najblizszym spotkaniu - czyli 18 grudnia. Na spotkanie mógłbyś przywieść mundury albo zwykłe fotki jeżeli dasz radę zrobić.
Sniper
Posty: 133
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 3:02 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Sniper »

Jędrzej masz jeszcze te bluzy?
Zablokowany