[K] thompson

Kupię nie kupię, potargować warto

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Jêdrzej
Posty: 76
Rejestracja: sob 27 sie, 2005 4:56 pm
Lokalizacja: Murowana Go¶lina

[K] thompson

Post autor: Jêdrzej »

witam

http://allegro.pl/show_item.php?item=82491896

mam kilka pytań:
czy ktoś ma na sprzedaż kolbę i przedni chwyt do thompsona, wtedy będe mógł sobie to poskręcać

lub czy ktoś ma może dokładne wymiary tych drewnianych części to dam do stolarza

lub czy ktoś ma może do sprzedania kompletna replike thompsona (odlew oczywiście :)) po rozsądnej cenie

lub kotś mogłby mi zaproponować jakieś inne rozwiąznie, może kots zna kogoś kto by zrobił thompsona

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Jędrzej pisze:lub kotś mogłby mi zaproponować jakieś inne rozwiąznie, może kots zna kogoś kto by zrobił thompsona
Niestety, wadą Thompsona jest jego dość skomplikowana konstrukcja. Wiele zachodu potrzeba, by zrobić atrapę- kopię Stena, a co dopiero Tommiguna. Z tego, co wiem, grupy w Polsce posiłkują się odlewami (Hero) i ASG.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
adi
Posty: 885
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:07 pm
Lokalizacja: Poznañ
Kontakt:

Post autor: adi »

Wiem że "tommy guny" robi Frankwski Z mundurów historycznych. Możliwe że jest w stanie wykonać dla ciebie kolbę. Na allegro działa pod nickiem adull. Musiałbyś do niego zadzwonić i sie zapytać lu puścić maila.
si vis pacem para bellum
Awatar użytkownika
Jêdrzej
Posty: 76
Rejestracja: sob 27 sie, 2005 4:56 pm
Lokalizacja: Murowana Go¶lina

Post autor: Jêdrzej »

dzieki za rady zobaczymy co się da zrobić
pozdrawiam
Grzesiek_-_
Posty: 9
Rejestracja: śr 30 lis, 2005 9:37 pm
Lokalizacja: Brzeziny k. £odzi

Post autor: Grzesiek_-_ »

Witam!!!
http://www.cushmanpaintball.com/replicaspage.html Tu można kupić modele żywiczne broni w skali 1:1. Ceny zaczynają się od 50$ Jest tam też Tompson.
pozdrawiam!!!
Ja też kiedyś będę rekonstruował
ODPOWIEDZ