Zdjęcie z Iraku.....

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Schrek
Posty: 4381
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 7:46 pm
Lokalizacja: W drodze...

Post autor: Schrek »

Moźna tak a moźna takkk.... ale na serio to twoja informacja obala twierdzenie, że w Afryce Urów używali tylko Włosi.
Będziesz draniu tak długo bił butami w ziemie,
aż ci koniec pikelhaubu z ziemi będzie sterczał
Awatar użytkownika
Janek
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 22 paź, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: Konin

Post autor: Janek »

Pamiętajmy że Afryka była drugoplanową strefą działań wszystko co dobre szło do ZSRR (bynajmniej nie jako pomoc:) poza tym DAK miało na wyposażeniu na przykład MAXIMy 08/15 oraz MP 38. i z tego miejsca ślę ukłony dla Erwina Rommla że z takiego mixu stwożył jednostkę, która dotarła do El Alamein w Egipcie.
Why don't you knock it off with them negative waves?
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Lepiej słać ukłony obrońcom Tobruku i tysiącom innych alianckich żołnierzy, którzy bili się jak lwy mimo początkowej nieudolności ich dowódców.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
Schrek
Posty: 4381
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 7:46 pm
Lokalizacja: W drodze...

Post autor: Schrek »

Coś ten dragon gada jak by od szkiebrów uciekł już po 1943 i jeszcze zdążyli mu wpoić bohaterstwo DAK???
Będziesz draniu tak długo bił butami w ziemie,
aż ci koniec pikelhaubu z ziemi będzie sterczał
Awatar użytkownika
Janek
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 22 paź, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: Konin

Post autor: Janek »

-...I nastała krępująca cisza...-
No co wy pierwszym dekownikiem "Odwachu" już zostałem nazwany, po prostu uległem legendzie "Lisa pustyni", co nie znaczy że zapominam o "Szczurach Pustyni", a "Monty" mu w końcu pogonił kite i razem z Pattonem (którego w końcu znamy osobiście) dali łomot w Tunezji, ciekawią mnie po prostu walki na pustyni może nawet kiedyś kupię sobie sorty tropikalne.

[ Dodano: Sro 10 Paź, 2007 10:49 pm ]
No to ten Rommel to on to na tej pustyni to rzeczywiście sam nie był. Lektura ciekawa polecam.
Why don't you knock it off with them negative waves?
ODPOWIEDZ