Niemieckie guziki groszkowane

Kupię nie kupię, potargować warto

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
kiler
Posty: 31
Rejestracja: śr 30 lis, 2005 2:23 pm
Lokalizacja: LBT/Kraków

Niemieckie guziki groszkowane

Post autor: kiler »

Jako że to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym się przywitać i pogratulować Wam świetnych imprez w Poznaniu, które niestety widziałem tylko ze zdjęć :/. No cóż, może kiedyś... .

Natomiast teraz przejdę do meritum sprawy. Słyszałem, że macie dobry kontakt z poznańskimi firmami zajmującymi się produkcją umundurowania i ekwipunku. Mam w związku z tym pewną prośbę: czy moglibyście zorientować się w jakich cenach są tam niemieckie guziki groszkowane? Potrzebujemy około 60 sztuk. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli moglibyście mi pomóc.
Pozdrow
Przemek "kiler"
Awatar użytkownika
Schrek
Posty: 4381
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 7:46 pm
Lokalizacja: W drodze...

Post autor: Schrek »

Przemek a co dezerterujesz?? ;-P

zobaczymy popytamy.


Schrek
Będziesz draniu tak długo bił butami w ziemie,
aż ci koniec pikelhaubu z ziemi będzie sterczał
Awatar użytkownika
september1939
Posty: 68
Rejestracja: wt 01 lut, 2005 11:21 am
Lokalizacja: Odolanów

Post autor: september1939 »

Kiler a po co wam kopie ??? (ala DDR) znam ekipe ( tez z Poznania)
ktora przywozi oryginalne guziki z Czech ..........cena chyba 4 gr za sztuke (przy duzych zamowieniach)
pozdrawiam Marek
Awatar użytkownika
kiler
Posty: 31
Rejestracja: śr 30 lis, 2005 2:23 pm
Lokalizacja: LBT/Kraków

Post autor: kiler »

Gdzieżbym śmiał Schreku. Sanitariuszem 20 PP "Ziemi Krakowskiej" pozostanę chyba do późnej starości ;-). Niemca robie na niewrześniowe imprezy typu reko bitew partyzanckich na Lubelszczyźnie. 8.01 odbędzie się inscenizacja zdobycia Lublina przez AK i staram się na nią wyrobic z mundurem.
Marku, byłbyś w stanie załatwić takie guziki od tych ludzi ? Ile min. musielibyśmy zamówić ? Tutaj dochodzi jeszcze kwestia stanu tych guzików. Czy nadają się od razu do przyszycia, czy trzeba je czyścic itp. Mam z tym niemiłe doświadczenia, gdyż nabyłem już komplet, który niby trzeba było "troszkę" doczyścić -próbowałem wszystkiego od kwasku cytrynowego po jakieś preparaty chemiczne -bez skutku.
Pozdrow
Przemek "kiler"
Awatar użytkownika
september1939
Posty: 68
Rejestracja: wt 01 lut, 2005 11:21 am
Lokalizacja: Odolanów

Post autor: september1939 »

ile sztuk Ci trzeba ??? stany sa wykopkowe ale bardzo ladne oczywiscie nadaja sie na przyszycie ...........
pozdro
Awatar użytkownika
kiler
Posty: 31
Rejestracja: śr 30 lis, 2005 2:23 pm
Lokalizacja: LBT/Kraków

Post autor: kiler »

Jak narazie ok. 100 sztuk, ale wszystko zależy od ceny. Ile kosztowałby 1 przy zamówieniu na 120 sztuk?

[ Wysłany: 06 Gru 2005 04:44 pm ]

Heh, 2 razy mi się ten sam post wysłał więc zrobię edit i przy okazji zapytam się: na kiedy ewentualnie miałbyś te guziki i czy mógłbyś ewentualnie podesłać fotę jednego, żebym mógł ocenić stan?
Pozdrow
Przemek "kiler"
Awatar użytkownika
september1939
Posty: 68
Rejestracja: wt 01 lut, 2005 11:21 am
Lokalizacja: Odolanów

Post autor: september1939 »

Moze inaczej zalatwie namiary jakis tel i sobie zalatwisz :]
firma jesli zalatwia te 1000 guzików to powinna bez problemu zalatwic i dla Ciebie te 100
pozdrawiam
ODPOWIEDZ