[S] Battle dress Pegasus Militaria

Kupię nie kupię, potargować warto

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12031
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

[S] Battle dress Pegasus Militaria

Post autor: Mike »

Czyszczenie kurczącej się szafy!

Battle dress Pegasus Militaria. Cały zestaw służył mi przez kilka dobrych lat, teraz, gdy przyszły kolejne, brak powoli miejsca w garderobie. Doskonała serża, naturalnie już "wyostrzona", bez grubej warstwy włosia. Wymiary zestawu: europejski 52, brytyjski 42 - z powodzeniem pasuje na osobę o wzroście ok. 178-182 cm, klatce 102-105 cm i pasie 87-92 cm. Są cały czas zapasy materiału do wypuszczenia.

Bluza P40. Przerobiony kołnierz, który układa się i schodzi końcówkami bardziej, jak polski od munduru wz. 36, niż brytyjski. Wszyte poduszki i zaszewki na klatce piersiowej. Naramienniki wycięte w polski fason, lewy-czarny. Polskie guziki, ładne spatynowane Polandy oraz wiewióra produkcji 6th June 1944. Świetny materiał, oryginalna klamerka, guziki. Mała dziurka na lewej kieszeni po odznace pułkowej.

Spodnie P40. Przerobione na polski, wyjściowy fason - spruta kieszeń udowa, z której wykonano kliny i wszyto je w nogawki, zyskując prawidłowy, historyczny wygląd. Kieszeń na opatrunek też spruta.

Cena: 790 złotych.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
ODPOWIEDZ