Khaki drill

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Khaki drill

Post autor: Mike »

Powoli nadchodzi ten moment, gdy trzeba będzie wysupłać środki na zakup sortów KD.
Po wielu latach trzymania się od zagadnienia z daleka, dochodzę do wniosku, że warto wreszcie się w takie miłe ciuszki na lato wyposażyć ;) No i zajmują mało miejsca w szafie :P

Pytanie w tym miejscu kieruję do Kolegów z innych ekip, którzy na co dzień w takich rzeczach biegają.
W co uderzać? WPG czy SoF?
Jeśli któraś z tych film, to jakie modele?
Jakie macie doświadczenia?
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
wojtek
Posty: 14
Rejestracja: sob 10 sie, 2013 12:50 pm
Lokalizacja: Meszna/Bieslko-Bia³a

Post autor: wojtek »

Czołem!
Jako użytkownik szortów z WPG, mam następujące doświadczenia w ich użytkowaniu:
+porządne wykonanie
+mocny materiał
+odpowiedni kolor
- wydaje mi się że czasem się "świecą"

Jeśli chodzi o model to moim zdanie wszytko zależy od jednostki i datowania odtwarzanej postaci.

Pozdro
Awatar użytkownika
HUBI
Posty: 184
Rejestracja: czw 19 gru, 2013 10:21 pm
Lokalizacja: Rzeszowskie

Post autor: HUBI »

Powiem tak... bardzo mnie to cieszy i nie ukrywam zadowolenia, że koledzy planują uderzyć w KD ;)
Postaram się dzisiaj, ale już za dnia odpowiedzieć na pytania związane z SOF-em i WPG na bazie własnego doświadczenia. Ogólnie powiem, że nie jest tak źle choć jak zawsze mogło by być lepiej no ale... nie ma co wybrzydzać. Po za tym wszystko też jest uzależnione od tego na jaką partię się trafi, ale to generalnie jak z każdą masówką w szczególności z Azji - KD zarówno WPG jak i SOF to "made in Pakistan".
My z powodzeniem używamy od kilku lat partię produkcyjną dla WPG i jest ok (SOF różni się od WPG z tego co udało się "porównać" tylko i aż metką, która i tak jest wykonana tak samo ;) ).
Resztę skrobnę za dnia ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mach
Posty: 2
Rejestracja: sob 28 lut, 2015 3:27 pm
Lokalizacja: Dalekie Poludnie

Post autor: Mach »

Witam

Mam koszule KD I spodenki Bombay Bloomers z WPG. Jakosc produktu jest bardzo dobra tak jak I cena. Z koszula jedyny problem jaki mialem to ze rekawy sa bardzo krotkie choc zamowilem koszule o rozmiar wiekszy, akurat to nie byl problem dla mnie bo urzywam jej tylko ze zwinietym rekawem.
Ale jesli bedziecie zamawiali to lepiej sie zapytac Jerriego bo moze bedziecie musieli zamowic o 2 rozmiary wieksze..

O ile tez sie nie myle WPG duzo swoich rzeczy wysylala SOF I wydaje mi sie ze KD z SOF to wlasnie KD z WPG.

W ostatni czwartek zamowilem 2 komplety Battledresow z WPG I mialem je w reku w poniedzialek, tylko 4 dni szly. Tak osobno tematu bardzo fajne maja Battledressy P40 z nowej partii, szczegolnie kolnierz, o wiele bardziej mi sie podoba z proporczykami Polskimi niz Battledress ktory mam z Pegasus, ale to juz inna bajka.

Mik
1 Kompania
Batalion Strzelców Podhalańskich
ODPOWIEDZ