Mały tajny gestapowski projekt na infolotnicze - pomożecie?

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
fw190
Posty: 40
Rejestracja: pt 19 lip, 2013 2:17 pm
Lokalizacja: 12 o'clock high
Kontakt:

Mały tajny gestapowski projekt na infolotnicze - pomożecie?

Post autor: fw190 »

Tu Nocny Jastrząb!

Panowie!

Po oszałamiającym sukcesie działu Wydarzyło się dziś (nie ma to jak dystans do tego co się robi :) ) wpadłem na kolejny genialny pomysł, który zrewolucjonizuje ten nie czytany przez nikogo portalik!

Plan jest taki by codziennie pojawiał się jakiś ciekawy cytacik zahaczający o szeroko pojęte lotnictwo - śmieszny, smutny, poważny, głęboki, krótki, długi, szyderczy - co kto ma ten da. Póki co tworzę bazę owych cytacików. Mam ich dopiero 45 i samemu dojechanie do 365 tak by na każdy dzień było coś ciekawego zajmie mi dość długo.

W związku z tym mam apel do was - pomożecie?

By lepiej zobrazować o co chodzi dam ze dwa, trzy - oczywiście ściśle tajne - przykłady:

„Gdybym wiedział, że zostanę jeńcem wojennym lepiej bym się do tego przygotował”.
pilot Hank Plume

„W końcu się skończyło”, wspominał Smith, „i to czego nie byli w stanie zrobić Niemcy, zrobił alkohol! 303 Grupa Bombowa była kompletnie wyłączona z działania" - 303 świętuje 200 misji

„Piję dobra whiskey i inni wykonują moją robotę za mnie”.
Spaatz o tym jak udaje mu się wykonywać swoją robotę tak dobrze.

Jeśli możecie podsyłajcie owe przemyślenia na krzysztof.kuska (małpa) infolotnicze.pl lub w PW na tym forum.

Każdy dostawca cytatu będzie widniał jako autor wpisu jeśli będzie chciał, a jak nie zostanie anonimowym filarem tego wiekopomnego dzieła.

Gratyfikacji finansowych tudzież materialno-płynnych budżet portaliku nie przewiduje. Jak widzicie projekt jest innowacyjno- rewolucyjny, a wręcz przełomowy!
per ardua ad astra
Awatar użytkownika
fw190
Posty: 40
Rejestracja: pt 19 lip, 2013 2:17 pm
Lokalizacja: 12 o'clock high
Kontakt:

Post autor: fw190 »

No i jest :D

https://www.infolotnicze.pl/2015/02/10/ ... protezach/

Oczywiście pod spodem link do wpisu autorstwa Michałą R. !!!
per ardua ad astra
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Cytat bomba, kwintesencja!
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
fw190
Posty: 40
Rejestracja: pt 19 lip, 2013 2:17 pm
Lokalizacja: 12 o'clock high
Kontakt:

Post autor: fw190 »

Z Badera będzie coś jeszcze i też związane z nogami ;)
per ardua ad astra
ODPOWIEDZ