[K] Buty, koszulę, siatkę na hełm, groundsheet

Kupię nie kupię, potargować warto

Moderator: Mike

yurand
Posty: 12
Rejestracja: pt 10 sty, 2014 12:39 am
Lokalizacja: Poznañ

[K] Buty, koszulę, siatkę na hełm, groundsheet

Post autor: yurand »

Witam Szanownych Kolegów!

Tak jak w temacie. Jestem zainteresowany zakupem kilku drobiazgów, więc jeśli ktoś robi porządki w szafie i pozbywa się niektórych 'fantów' lub dopuszcza taką możliwość, chętnie takowe odkupię. Jestem zainteresowany:
- koszulą collarless - mam 182cm wzrostu, waga w zakresie 78-80kg, zależnie od iloścu spożytych posiłków ;-),
- groundsheetem,
- butami ammo boots lub zamiennikami - noszę desanty oznaczone na podeszwie rozmiarem 29, a cywilnie rozmiar 44 (zdarza się i 45, ale z rzadka),
- siatką na hełm.

Nie ma dla mnie znaczenia, czy przedmiot będzie oryginalny, czy też będzie to kopia, gdyż wierzę, że jakikolwiek element oporządzenia od Was będzie wystarczająco koszerny na moje potrzeby.

Ewentualnych sprzedawców proszę o PW. Jeśli podacie mi nr telefonu, mogę zadzwonić. Mieszkam w Poznaniu na Piątkowie, więc nie widzę także problemu w tym, aby spotkać się z kimś osobiście.

Korzystając z okazji pozdrawiam i życzę owocnych działań w Łabiszynie. Filmik na FB robi wrażenie (żałuję, że nie dotrę popatrzeć).
Obrazek
yurand
Posty: 12
Rejestracja: pt 10 sty, 2014 12:39 am
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: yurand »

Kolekcja się powoli uzupełnia, więc drobna aktualizacja. Jestem zainteresowany:
- koszulą collarless - mam 182cm wzrostu, waga w zakresie 78-80kg, zależnie od iloścu spożytych posiłków ;-),
- butami ammo boots lub zamiennikami - noszę desanty oznaczone na podeszwie rozmiarem 29, a cywilnie rozmiar 44 (zdarza się i 45, ale z rzadka),
- siatką na hełm.
Obrazek
yurand
Posty: 12
Rejestracja: pt 10 sty, 2014 12:39 am
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: yurand »

Ponowna aktualizacja stanu kolekcji. Jestem zainteresowany:
- siatką na hełm.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzys
Posty: 3133
Rejestracja: pn 16 lip, 2007 4:51 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Krzys »

Siatki są u nas deficytowe. Podpytaj o nie kolegę od którego kupowałeś blanco z farbki i pasty do butów.
Każdy ma swojego Ur-a.
ODPOWIEDZ