Życzenia Świateczno Noworoczne

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12007
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Dziękujemy, dziękujemy!

Życzenia dla całego Odwachu oraz sympatyków zasyła nasza zaprzyjaźniona grupa brytyjska z Markiem Pittem na czele oraz dowódca 10. Brygady Kawalerii Pancernej, pułkownik Maciej Jabłoński.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 399
Rejestracja: ndz 01 sty, 2006 1:02 am
Lokalizacja: Rokietnica/Poznañ

Post autor: Prezes »

Panowie, nadejszła chwila świąteczna, więc i życzenia też napływają: tak więc od sprawcy sprężyny moździerzowej - od Andrzeja Dzimiry zwanego Kangurem a także od znanego już chyba wszystkim Pana Alojzego.
Korzystając z okazji składam Wszystkim najserdeczniejsze życzenia najspokojniejszych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych radości , relaksu i rodzinnego ciepła oraz zdrowia, samych spełnionych oczekiwań - również tych rekonstrukcyjnych - w Nowym 2017 Roku !
Przechodniu, powiedz Polsce...
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12007
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Serdeczne życzenia przesyłają też nasi przyjaciele z zagranicy: Paul Treguet z Saint Omer, Dave Orr z Kirriemuir.
Z Polski tradycyjnie "wszystkiego najlepszego" od Eugeniusza Piotra Nowaka oraz podpułkownika Wojciecha Strzeleckiego, dowódcy 10. batalionu zmechanizowanego Dragonów.

DODANO

Życzenia dla całego "Odwachu" śle też towarzystwo historyczne z Forfar w osobie pani Aileen Elliott.
Z ostatniej chwili: mieliśmy dziś, wraz z seniorem Różyńskim, przyjemność rozmawiać telefonicznie z pułkownikiem Makowieckim, który serdeczne pozdrawia wszystkich Dragonów i ma nadzieję spotkać się z nami w roku 2017! Pan pułkownik jest w wyśmienitej formie, tryska zdrowiem i energią.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
S. Mindykowski
Posty: 2184
Rejestracja: pn 06 lis, 2006 12:46 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: S. Mindykowski »

Dostaliśmy też życzenia ze Świętoszowa.
Nieodmiennie na ręce Michała Różańskiego :-).
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12007
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Moc życzeń przesyła "całej Drużynie" porucznik Alojzy Jedamski.
Na Wasze ręce składam też życzenia od dowódcy batalionu Dragonów, podpułkownika Wojciecha Strzeleckiego.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
S. Mindykowski
Posty: 2184
Rejestracja: pn 06 lis, 2006 12:46 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: S. Mindykowski »

Ponowne życzenia od Brygady. Tradycyjnie.

Od siebie także chciałbym życzyć pięknych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.
Odpocznijcie.
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 399
Rejestracja: ndz 01 sty, 2006 1:02 am
Lokalizacja: Rokietnica/Poznañ

Post autor: Prezes »

Kraina kangurów też przesyła Wam/Nam wszystkim NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA !!!
Przechodniu, powiedz Polsce...
Awatar użytkownika
S. Mindykowski
Posty: 2184
Rejestracja: pn 06 lis, 2006 12:46 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: S. Mindykowski »

Wszystkim czytającym - w nadchodzącym 2018 roku - szczęścia.
Dlaczego tak skromne życzenia, wyjaśnię przy okazji :-).
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12007
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Szczęśliwego Nowego Roku! Samych miłych zdarzeń i ludzi na Waszej drodze, marzeń spełnienia, no i nade wszystko: zdrowia.
A dziś: udanego Sylwestra, jakkolwiek go spędzacie.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
Trooper
Posty: 910
Rejestracja: śr 09 lip, 2008 6:14 pm
Lokalizacja: Suchy Las

Post autor: Trooper »

Wszystkim Wam życzymy szczęśliwego, spokojnego i zdrowego Nowego Roku, spełnienia marzeń, czasu i środków do realizacji zakładanych planów. Troop z Trooposzką :)
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 399
Rejestracja: ndz 01 sty, 2006 1:02 am
Lokalizacja: Rokietnica/Poznañ

Post autor: Prezes »

Wszystkim, którzy przeżyli grochówkę i nie tylko, życzę WSZYSTKIEGO NAJZDROWSZEGO !!! oraz samych SZCZĘŚLIWYCH DNI - również tych rekonstrukcyjnych - w NOWYM 2018 ROKU !!!
Przechodniu, powiedz Polsce...
willi
Posty: 1
Rejestracja: wt 02 sty, 2018 7:17 pm
Lokalizacja: Dziwnów

Post autor: willi »

Drodzy Koledzy,

jako, że mamy początek roku, a do tego jest to mój pierwszy post na forum „Odwachu”, chciałbym dołączyć się do powyższych życzeń. Mam nadzieję, że będzie to dla każdego z nas udany rok, do tego pełen zdrowia i szczęścia, a przy tym dość obfity w wydarzenia o mundurowym charakterze. Wszystkiego Dobrego dla całego „Odwachu”, a także jego przyjaciół i sympatyków :-).

Z racji tego, że (tak jak wyżej wspomniałem) jest to mój pierwszy wpis na forum, pozwolę sobie na kilka zdań objaśniających moją obecności tutaj. Otóż jakiś czas temu (jeszcze na początku 2017 roku) rozmawiałem z Michałem na temat możliwości przystąpienia do „Odwachu”. W tym celu wszedłem w posiadanie właściwego sortu mundurowego, który co prawda wymaga jeszcze uzupełniania, ale stanowi już pierwszy krok w kierunku „jasnej strony mocy”. Swoją drogą, cały czas coś związanego z tym nabywam, bo chcąc się równocześnie dopasować do „odwachowych” trendów, kompletuję jeszcze brytyjskiego spadochroniarza. Ważne jest jednak to, że - jak zapewne wiecie - od lat działam w SRH AA7.
Nie ukrywam, że „siódemka” jest mi szczególnie bliska, ale po 15 latach działania w mundurze niemieckim, chciałbym też (póki co okazjonalnie) spróbować czegoś innego, a szeroko pojmowana dywizja gen. Maczka czy brytyjscy spadochroniarze, interesowali mnie od lat. Mając to na uwadze, pomyślałem o tym, aby zacząć te zainteresowania wprowadzać w życie, a też nie ukrywam, Wasze towarzystwo jest mi (z racji wielu wspólnych „walk”), szczególnie bliskie.
Mam zatem nadzieję (uzupełniając Noworoczne Życzenia), że będzie mi dane wybrać się z Wami na jakąś z imprez. Naturalnie, jeśli nie będziecie mięli nic przeciw temu.

Serdecznie pozdrawiam
Willi
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12007
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Witaj Willi!

Czyżby postanowienie noworoczne-rejestracja na forum "Odwachu"?

Oczywiście, będziesz u nas zawsze mile widziany, podobnie, jak Pszczoła, jako członek wspierający. Zawsze, gdy tylko znajdziecie czas, chętnie skorzystamy z Waszego bogatego doświadczenia rekonstrukcyjnego, a i może... pokażemy trochę inne ujęcie odtwórstwa historycznego?

Do zobaczenia!

Dragoni Naprzód!
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
Olsen
Posty: 245
Rejestracja: czw 23 kwie, 2015 9:57 am
Lokalizacja: Zduñska Wola

Post autor: Olsen »

Najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne od Imperialnych! Wszystkiego dobrego dla Odwachu i wszystkich Dragonów od Commonwealth Battalion.

P.s. Willi w Odwachu?! Ja mam nadzieję, że nowy rekrut się pojawi na manewrach w Zduńskiej Woli.
Zawsze jest pora na herbatę i ciastka.
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 399
Rejestracja: ndz 01 sty, 2006 1:02 am
Lokalizacja: Rokietnica/Poznañ

Post autor: Prezes »

No ładnie się robi...i brzęcząco zarazem, jak tak dalej pójdzie to Pan Prezes zamieni się w Starszego Bartnika = Truteń + Pszczoła/Pszczółka... kociołek grochówki do nakarmienia wiosną tego ula może nie wystarczyć ;)
Przechodniu, powiedz Polsce...
ODPOWIEDZ