Elementy skórzane-konsultacje

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Krzys
Posty: 3136
Rejestracja: pn 16 lip, 2007 4:51 pm
Lokalizacja: Poznañ

Elementy skórzane-konsultacje

Post autor: Krzys »

Panie, Panowie!
Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem dodatkowej gotówki i chciałbym ją zainwestować w elementy wyposażenia wykonane ze skóry.

Na stronie replika.com chciałbym zamówić pas szeregowca, ramkę łopatki to na 100%, żabkę do bagnetu, pas do kbk i trok do spinania (ewentualne zamówienie z prośbą o nie patynowanie skóry) tu nie jestem pewien czy są potrzebne w pierwszej kolejności.

Największy zgryz mam jednak z ładownicami na allegro są wystawiane kopie w cenie około 230zł, cena niemała ale dobrze uszyte mosinowe chodzą po 90zł sztuka. Dlatego proszę was o radę, warto w to wchodzić?
Awatar użytkownika
Schrek
Posty: 4381
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 7:46 pm
Lokalizacja: W drodze...

Post autor: Schrek »

te ładownic szyte od podstaw moja skopany kształt.

Co do rzeczy z replik poproś o nie starzenie.
Będziesz draniu tak długo bił butami w ziemie,
aż ci koniec pikelhaubu z ziemi będzie sterczał
Awatar użytkownika
Krzys
Posty: 3136
Rejestracja: pn 16 lip, 2007 4:51 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Krzys »

A co trzeba by w nich poprawić? Bo pewnie dało by się z gościem załatwić wprowadzenie poprawek i ulepszeń.
Każdy ma swojego Ur-a.
Awatar użytkownika
lucjusz8
Posty: 25
Rejestracja: pn 03 gru, 2007 8:53 pm
Lokalizacja: Sanok

Re: Elementy skórzane-konsultacje

Post autor: lucjusz8 »

Krzys pisze: Największy zgryz mam jednak z ładownicami na allegro są wystawiane kopie w cenie około 230zł
Te ładownice nie są dobre. Kształt komór, sposób przymocowania pasków nośnych od tyłu - jaki i blado-biały kolor są wg mnie - nie do przyjęcia. Gdyby sprzedający "odrobił lekcje" i poprzeglądał troche zdjęć oryginalnych ładownic wiedziałby dlaczego te - nie mają wzięcia.
Co do ceny - 230zł nie jest wcale ceną wygórowaną w porównaniu do innych producentów np. replik.

Jeśli potrzebujesz zdjęcia oryginałów - mogę je Tobie przesłać na maila. Sam porównasz i bedziesz wiedział o co chodzi.

Pozdr,
Łukasz.
Hucuły, Hucuły co za wojsko głupie,
Noszą to na głowie, co kogut na dupie.
Awatar użytkownika
Krzys
Posty: 3136
Rejestracja: pn 16 lip, 2007 4:51 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Krzys »

Dziękuje za konsultacje!
W Replikach złożone zamówienie, z ładownicami na razie zakupiłem 3 Mosinowe.
Każdy ma swojego Ur-a.
ODPOWIEDZ