Życzenia

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Grohl
Administrator
Posty: 1320
Rejestracja: pt 31 mar, 2006 2:53 pm
Lokalizacja: Szamotu³y/Poznañ
Kontakt:

Post autor: Grohl »

Jak ten czas leci, to już moje drugie święta w szeregach "Odwachu".

Z tej okazji chciałbym życzyć wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w trakcie tych Świąt. Oby także był to okres do nabrania nowych sił i ducha przed kolejnym sezonem rekonstrukcyjnym. Oby był ona dla nas wszystkich lepszy i obfitujący tylko w dobre i przyjemne wydarzenia!

Wesołych Świąt!
Awatar użytkownika
KaktuS
Posty: 749
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 11:50 am
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: KaktuS »

Po tak znakomitych przedmówcach mogę tylko napisać - Wszystkiego najlepszego na Święta.
" Dragon nigdy za sławą nie goni
Ona za nim idzie w krok "
Awatar użytkownika
d'Arc
Posty: 105
Rejestracja: czw 29 gru, 2005 9:28 pm
Lokalizacja: Kobylec/Poznañ

Post autor: d'Arc »

Ja również życzę Wam, Panowie, wszystkiego dobrego z okazji Świąt! Dużo radości i życzliwości!
Asia

Człowiek osiąga coraz to nowe zdobycze, a zdobycze wynikają z doświadczeń. Odrzucać i doświadczać. Sięgać wciąż po nowe życie. (S. Mrożek "Tango")
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
Elvis
Posty: 164
Rejestracja: wt 21 mar, 2006 9:45 pm
Lokalizacja: Poznañ Dêbiec
Kontakt:

Post autor: Elvis »

No Panowie (i Pani), biorąc pod uwagę, że to drugie święta, podczas których związany już jestem z Odwachem to stwierdzam, że cieszy mnie niezmiernie fakt, że kilka lat temu to Kondor na rajdzie ,,Szaga,, w hełmie MK II, który właśnie dostał, pytał czy byłbym zainteresowany pewnego rodzaju działalnością.

Życzę wam oczywiście braku problemów na tle prywatnym, któych przyczyną jest poświęcanie czasu rekonstruckji - bawcie się w tym nowym roku.
Bój o wolną i sprawiedliwą RP, jakiej świat wcześniej nie znał. Walka z dezerterem z frontu walki o silną polskość na wskroś Europejskiej sceny nigdy nie straci sensu.
Awatar użytkownika
Kondor
Posty: 837
Rejestracja: ndz 17 paź, 2004 1:01 pm
Lokalizacja: Poznañ
Kontakt:

Post autor: Kondor »

To Ty mnie pytałeś nie ja Ciebie.

Setki dla wszystkich!
"Call you a gun? Don't make me grin.
You're just a bloated piece of pipe."
Awatar użytkownika
Elvis
Posty: 164
Rejestracja: wt 21 mar, 2006 9:45 pm
Lokalizacja: Poznañ Dêbiec
Kontakt:

Post autor: Elvis »

Nie gadaj...a dałbym głowę, że to Ty coś wspomniałeś, skąd przecież wiedziałbym o istnieniu czegoś takiego.

To jest temat o życzeniach, czy wspominki ze szczenięcych lat? Możecie to sobie omówić na GG albo Skype. Następny taki post i będę ciął.
Mike.
Ostatnio zmieniony ndz 30 gru, 2007 11:15 pm przez Elvis, łącznie zmieniany 1 raz.
Bój o wolną i sprawiedliwą RP, jakiej świat wcześniej nie znał. Walka z dezerterem z frontu walki o silną polskość na wskroś Europejskiej sceny nigdy nie straci sensu.
Awatar użytkownika
Grzegorz O.
Posty: 394
Rejestracja: sob 31 gru, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Grzegorz O. »

Ostrożnie wpiszę, tak po cichutku:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla całego Odwachu i Sympatyków!
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Zgodnie z tradycją zapoczątkowaną przez zacnego przedmówcę, Grohla napiszę, że to już będzie mój piąty rok w szeregach "Odwachu" (który w 2003 roku jeszcze "Odwachem" nie był).
Na ten nadchodzący 2008 rok życzę Wam i sobie pokory i wytrwałości w podnoszeniu wiedzy oraz umiejętności odtwórczych.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
Stachu
Posty: 940
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 2:26 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Stachu »

Mike pisze:mój piąty rok w szeregach "Odwachu"
Co prawda nie pamiętam który już, ale także życze wszystkim kolejnego udanego rekonstrukcyjnie roku!
Czemu nie szturmujecie dworca?
Bo wybombali my wszystkie patrony.
Awatar użytkownika
Janek
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 22 paź, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: Konin

Post autor: Janek »

Jako iż mamy już 1 I 2008 to życzę wszystkim samych szczęśliwoci na nowy rok.
Why don't you knock it off with them negative waves?
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 400
Rejestracja: ndz 01 sty, 2006 1:02 am
Lokalizacja: Rokietnica/Poznañ

Post autor: Prezes »

Wszystkiego naj... naj... najlepszego w najszerszym rozumieniu dla całego składu osobowego SRH ODWACH - spełnienia pragnień osobistych i rekonstrukcyjnych oraz zdrówka co przy naszych pasjach jest nieodzowne!

Tego wszystkiego z Wysp Brytyjskich Wam Wszystkim serdecznie życzy

Witek Różyński

do życzeń dla SRH ODWACH dołączają się również panowie:
  • rotmistrz Witold Deimel
    i major Zbigniew Makowiecki
co z przyjemnością i satysfakcją przekazuje wyżej podpisany.


Obrazek

Panowie, skoro Mike już zamieścił skan przesyłki, którą dostarczyłem będąc w domu na Święta nie będę się tu dublował.
Dodam tylko tytułem uzupełnienia i przekażę przy tej okazji sława jakich użył pan rotmistrz Deimel wręczając mi ów tekst (choć to tylko kserokopia) "Naprzód Dragoni":
  • To jest proszę pana tekst tzw. testamentu dragona zwłaszcza ta ostatnia zwrotka, jestem teraz przekonany, że trafia we właściwe ręce...
a po obejrzeniu Waszych fotek z 11 listopada w Warszawie stwierdził:
  • Coś panu powiem... hmm... na niektórych zdjęciach to prezentujecie się lepiej niż my na niejednej defiladzie...
Obecny przy prezentacji wspomnianych fotek pan kapitan Zbigniew Mieczkowski na zapytanie rotmistrza:
  • - Widziałeś ? To moi dragoni!
    - Ty mi tego nie Witek nie musisz pokazywać bo ja ich widziałem na defiladzie w Warzszawie.
Otóż okazało się, iż gość był 11 listopada na trybunie na spec. zaproszenie naszych władz wojskowych.
Panowie, czapki z głów przed Wami! Usłyszeć, tu w Londynie pochwały weteranów z frontowym doświadczeniem świadczy o tym, że Wasze wszelakie trudy znajdują uznanie i że warto! Zwłaszcza pan rotmistrz zwykł mówić to myśli.
Mam wielką satysfakcję i przyjemność móc Was tutaj reprezentować!
Ostatnio zmieniony śr 02 sty, 2008 11:16 am przez Prezes, łącznie zmieniany 2 razy.
Przechodniu, powiedz Polsce...
Awatar użytkownika
Mike
Marszałek
Posty: 12018
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Mike »

Prezes pisze:pan kapitan Zbigniew Mieczkowski
Dla niewtajemniczonych informacja, że kapitan Zbigniew Mieczkowski dowodził plutonem czołgów w 2 pułku pancernym i przeszedł cały szlak bojowy tego oddziału.
Hit first. Hit hard. Keep on hitting.
Awatar użytkownika
Schrek
Posty: 4381
Rejestracja: ndz 10 paź, 2004 7:46 pm
Lokalizacja: W drodze...

Post autor: Schrek »

Panowie i Panie spóźnione ale szczere najlepsze życzenia noworoczne dla wszystkich!
Aby ten nadchodzący rok był owocny w sukcesy stowarzyszenia i osobiste i abyśmy zawsze umieli sie dogadać dla dobra stowarzyszenia!
Będziesz draniu tak długo bił butami w ziemie,
aż ci koniec pikelhaubu z ziemi będzie sterczał
ODPOWIEDZ