Kurtka mundurowa wz. 15

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Grzegorz O.
Posty: 394
Rejestracja: sob 31 gru, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Grzegorz O. »

Stachu pisze:Prawdopodobnie, o ile Pers także ją zakupił.
To wtedy byłoby pięć - Stasze, Adi, Wojt., ja i jeśli tak - to i Piotr

Co do pytania Czarka i odpowiedzi na nie - cena oficjalna niekoniecznie musi pokrywac się z realną. Jest to, jak sądzę, kwestia porozmawiania, bo p. Frankowski chyba ucieszy, jak zobaczy, że Odwach u niego kupuje (lepiej grupa, co daje szansę na większe zamówienie, nawet rozłożone w czasie, niż pojedynczy, niezrzeszeni nigdzie amatorzy). Tak sądzę - choć nie mogę rzecz jasna zagwarantować, nie jestem właścicielem firmy. Gdyby kurtka kosztowała np. 500 zamiast 550, to też jest - jak myślę - warta tej ceny, bo jest nieźle zrobiona, nowa, kompatybilna barwą i krojem z już występującymi w Odwachu i nie licząc mojej skromnej opinii, już pozytywnie napisali o niej Stasze i Wojtas.
Choć z drugiej strony taka kasa piechotą nie chodzi i zawsze jest to duży wydatek dla tych co ją mają...
Awatar użytkownika
wojt-as
Posty: 1136
Rejestracja: śr 20 kwie, 2005 11:38 am
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: wojt-as »

Z Piotrem się umówiłem na pierwsze wolne popołudnie. Kurtka to wz 15 bez dwóch zdań. Cena jak wyżej. Hurtu za szybko nie zrobimy, jedyne co można teraz hurtem wziąć to hełmy stalowe, są super ale to rzecz skierowana głównie w stronę armi pruskiej choć znam conajmniej dwie akcje gdzie całe oddziały WW ich używały nie tylko obsługa CKMów.
Laissez faire aux Polonais!
Napoleon Bonaparte
Awatar użytkownika
Stachu
Posty: 940
Rejestracja: sob 16 paź, 2004 2:26 pm
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: Stachu »

Ja hełm stalowy posiadam - pisałem ( w wątku do tego przeznacoznym) o stosunku cenowym róznych kopii i produkty Frankowskiego nie wypadają korzystnie.
Czemu nie szturmujecie dworca?
Bo wybombali my wszystkie patrony.
Awatar użytkownika
wojt-as
Posty: 1136
Rejestracja: śr 20 kwie, 2005 11:38 am
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: wojt-as »

Czy ktoś wszył haki do kurtki?
Laissez faire aux Polonais!
Napoleon Bonaparte
ODPOWIEDZ