[wp'39] koce

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
melescul
Posty: 29
Rejestracja: pt 11 maja, 2007 12:14 am
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: melescul »

Powtarzam - krytykę US blanket piszę ostrożnie, bo widziałem taki raz. Kolekcja była "wietnamska", więc może koc był późniejszy, niż produkcja drugowojenna, może późniejsze są bardziej zielone? Jeśli nieszczęśliwie trafiłem na mało reprezentatywny egzemplarz, to się chętnie wycofuję. Ale na pewno był zieleńszy niż ambasador, zieleńszy niż battledressy. Nie zielony. Zielone są butelki carlsberga.


W każdym nie barwiłbym szaraka.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Posty: 1424
Rejestracja: czw 30 mar, 2006 3:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grzegorz »

OK :-)

A czy wiadomo coś pewnego o tym, czy był przed wojną zakup koców amerykańskich przy okazji zakupów pasów do BAR-ów, przyborników do BAR-ów, manierek, getrów itp. demobilu?
Awatar użytkownika
Elvis
Posty: 164
Rejestracja: wt 21 mar, 2006 9:45 pm
Lokalizacja: Poznañ Dêbiec
Kontakt:

Post autor: Elvis »

Czy w takim razie koc z mojego ostatniego postu jest bliższy purystycznym względom niż czech?

[ Dodano: Pią 22 Cze, 2007 9:20 pm ]
Inna kwestia,że lepiej mieć koce jednakowe.....szczególnie w aspekcie nadchodzącego Detling

[ Dodano: Nie 24 Cze, 2007 5:59 pm ]
Skomentujecie więc w końcu taki amerykański?

http://www.allegro.pl/ite...4_x_190_cm.html
(zdjęcia są wyżej)

Czy wykończenia mogą być uznane w tym przypadku za niepiękne?
Ostatnio zmieniony ndz 24 cze, 2007 2:07 am przez Elvis, łącznie zmieniany 1 raz.
Bój o wolną i sprawiedliwą RP, jakiej świat wcześniej nie znał. Walka z dezerterem z frontu walki o silną polskość na wskroś Europejskiej sceny nigdy nie straci sensu.
ODPOWIEDZ