[DAM] Słownik „Podstawowe nazewnictwo z dziedziny tłokowych silników wysokoprężnych”

Kupię nie kupię, potargować warto

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
Grzegorz
Posty: 1424
Rejestracja: czw 30 mar, 2006 3:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[DAM] Słownik „Podstawowe nazewnictwo z dziedziny tłokowych silników wysokoprężnych”

Post autor: Grzegorz »

Dam.

● Słownik „Podstawowe nazewnictwo z dziedziny tłokowych silników wysokoprężnych”
● Wydawcy: PHZ Przemysłu Lotniczego „Pezetel” i Wydawnictwa Przemysłu Lotniczego
● Rok wydania: Brak (ja to mam od przełomu lat 80./90. i tak należy datować tę publikację)
● Stron: 63
● Terminologia w językach: polskim i w odpowiednikach angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim
● Stan: Idealny, nowiusieńki
● Ilość egzemplarzy do oddania: 2

_________________________________________

Znalazłem to w domu – aż trzy egzemplarze. Jeden sobie zostawiam, bo to fajna rzecz, ale dwa egzemplarze chętnie dam za free. O ile pamiętam są w Odwachu ludzie techniki, więc może taki słownik komuś się przyda?

Zaprzyjaźniony Commonwealth Battalion też jest zaproszony do zastanowienia się, czy by się komuś taki słownik nie przydał?

Pozdrowienia!

Grzegorz
Załączniki
Podstawowe nazewnictwo z dziedziny tłokowych silników wysokoprężnych.jpg
Patriotyzm jest rodzajem religii, jest jajkiem, z którego wylęgają się wojny - © Guy de Maupassant
Awatar użytkownika
Jurek
Posty: 1399
Rejestracja: pt 28 maja, 2010 4:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [DAM] Słownik „Podstawowe nazewnictwo z dziedziny tłokowych silników wysokoprężnych”

Post autor: Jurek »

Byłbym chętny. Mam ludków którzy mogą z tego zrobić praktyczny użytek :D
"Ufaj Szembekowi. Szembek nie zdradzi"
Awatar użytkownika
Grzegorz
Posty: 1424
Rejestracja: czw 30 mar, 2006 3:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [DAM] Słownik „Podstawowe nazewnictwo z dziedziny tłokowych silników wysokoprężnych”

Post autor: Grzegorz »

O! Super. No to transfer u mnie w domu. Szczegóły niebawem.
Patriotyzm jest rodzajem religii, jest jajkiem, z którego wylęgają się wojny - © Guy de Maupassant
ODPOWIEDZ