W PALE SIĘ NIE MIEŚCI...mi oczywiście - sprawa Shermana

Moderator: Mike

Awatar użytkownika
piekarz24
Posty: 293
Rejestracja: śr 05 wrz, 2007 11:28 pm
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a

W PALE SIĘ NIE MIEŚCI...mi oczywiście - sprawa Shermana

Post autor: piekarz24 »

http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=637345#663834

Jak dla mnie jest przegięciem to co się wyprawia z tym czołgiem. Jest to skarb - jedyna taka maszyna w PL. Bardzo fajnie, że został uruchomiony i pokazywany jest publiczności. Ale po prostu serce mi się kraje, i nerwica mi się rzuca gdy widze jak banda jakiś uhahanych ludzi radośnie depcze po pancerzu zdzierając lakier po kolejnej przjeżdżce na tym godnym pożałowania jarmarko - festynie. Woźić cywilów i tak maltretować maszynę to można ale w przypadku np. T-55 a nie Grizzly'iego. Pewnie nie wiedzą co to za czołg nawet. Popatrzcie na te oznaczenia 1. Dywizji Pancernej. Wydaje mi się że były one w sposób nader nieprofesjonalny zdarte (nie chce pytać czym) w momencie wykorzystywania go przez środowiska odtwarzające oddziały amerykańskie. Mogli je potem odmalować. Pan gen.Maczek to się pewnie w grobie przewraca.
PANOWIE PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE - tak bardzo się cieszyłem że to cudo będzie wykorzystywane na profesjonalnie zorganizowanych rekonstrukcjach i uroczystościach, a teraz się boję że zaczną go wypożyczać do zabaw integracyjnych organizowanych przez napompowanych bniznesmenów dla swoich pracowników. K...A KATASTROFA!! Co myślicie
ODPOWIEDZ